Grup ASM Endüstriyel Motor Otomotiv Makina San. ve Tic. A.Ş.

DEUTZ Servisi & GRUP Otomotiv ltd. şti. olarak 1988 yılından bu güne dek Ülkemizde İnşaat, Madencilik, Taşımacılık, Denizcilik, Liman içi hizmet gibi ekonomimizin can damarını teşkil eden sektörler ile TSK gibi ülke güvenliğinin sağlanmasında hizmet eden gerek resmi ve gerekse özel sektör işletmelerine hizmet veren ve onların can damarı sayılan DEUTZ & MWM Dizel ve Gaz motorlarının satış sonrası hizmetlerini MWM Gmbh grubunda, Türkiye dahilinde tek yetkili, DEUTZ AG grubunda bölge servisi olarak Satış, Servis ve Yedek parça olarak sürdürmekteyiz.

www.grupoto.com

Firmamız ayrıca Uzun yıllardır üretimini yaptığı DEUTZ 912 tip motor bileşenlerini dış pazarlarda ki müşterilerinin talepleri doğrultusunda, başta Cezayir olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerine ihracatını yapmaktadır.

Cezayir’de DEUTZ patenti ile üretim yapan EPE / SPA / EMO Firmasının ana tedarikçilerinden biri olmaktan gurur duymaktayız.

www.asmpm.com

Firmamız faaliyetlerine 2013 yılı itibari ile Grup Asm Endüstriyel Mot. Otom. Mak. San. Tic. Ltd. Şti olarak devam etmekte olup, aynı çatı altında 2015 yılı itibari ile Faaliyet konularına bir yenisini daha eklemiştir.

ATEX 94/9/EC yönetmeliği ( muhtemel patlayıcı ortamlarda kullanılması amaçlanan teçhizat ve koruyucu sistemlerle ilgili direktif ) kapsamında riskli ortamlarda çalışan her türlü elektrikli, hidrolik veya pnömatik sistemlerin exproof dönüşümünü gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca patlama riski olan ortamlarda çalışan elektrikli veya dizel Forklift, İstif makinesi, Reach Truck, trans palet, yükleyici, kırıcı delici gibi ağır, hafif ve orta derecedeki iş makinelerinin exproof dönüşümünü gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca, Dünyanın en önde gelen üreticilerinden işviçre kökenli MEIDINGER A.G’ nin ATEX Standartlarında üretimi olan Bio gas ve Doğal gas Blower’lerinin Türkiye Distribütörü olmaktan gururluyuz.

2018 yılı itibariyle sektördeki faaliyetlerimizi A.Ş olarak devam ettirmekteyiz. Yılladır ahlak ve dürüstlüğü temel ilke olarak benimsemiş ve İnsanlık değerlerinden taviz vermeden siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzun 30. Yılını iftiharla taşıyoruz.

Güvenliğini koşulsuz müşteri memnuniyetine dayandıran anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekte ve bu konudaki ihtiyaçlarınızı zamanında ve yüksek kalitede karşılayabilmek Gururla taşıdığımız felsefemizdir.

Bu anlayış ve dinamizmle problemlerinizde çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz.